stojąca lampa ogrodowa

Urok ogrodu nocą

Najpiękniejszy ogród, zaprojektowany przez fachowca oraz wypielęgnowany z największą pieczołowitością, traci swój urok o zachodzie słońca, jeśli nie zadbamy o jego odpowiednie oświetlenie. Oświetlenie ogrodowe to niezbędny element, o którym nie wolno zapominać.

Polacy kochają grille i spędzanie wieczorów (oraz nocy) w gronie znajomych i rodziny. Projektujemy tarasy i ogrodowe altany z myślą o takich imprezach. Warto wówczas pomyśleć o takich elementach, jak lampy ogrodowe kule, które zapewniają dużo światła. Jest ono równocześnie rozproszone i przyjemne – idealne podczas wieczornego wypoczynku.

W miejscach mocno uczęszczanych, jak wejście do domu, czy ścieżka do altany, sprawdzi się wysoka lampa do ogrodu, która doświetli te miejsca. Również przy wjeździe do garażu i wejściu do ogrodu warto postawić na takie oświetlenie.

Kiedy myślimy o miejscu, w którym ustawiamy stół i krzesła, dyskretne światło i odpowiedni nastrój, zagwarantuje nam kinkiet ogrodowy. Najlepszym sposobem będzie zamontowanie go w kilku miejscach, z możliwością oddzielnego włączania. Zapewni to kontrolę nad stopniem doświetlenia, w zależności od potrzeb i upodobań.

Dodatkowe doświetlenie najpiękniejszych zakątków ogrodu pozwoli na wieczorny spacer, kiedy znudzi się nam siedzenie przy stole. Po tak spędzonym wieczorze będziemy zrelaksowani i wypoczęci.